Yüksel Ünal Kimdir?


yüksel ünalYüksel Ünal  5 Temmuz 1974 Almanya doğumludur. Oyuncu radyo program yapımcılığı, sunuculuk, seslendirme, reklam ajanslarında metin yazarlığı ve grafikerlik gibi işlerde çalıştı.

Radyoda program yaptığı dönemde dinleyicisi Ayşegül Ünal’la hayatını birleştiren Yüksel Ünal, İzmir’de Tansaş Çocuk Tiyatrosu, Drama Oluşum Sahnesi, Tiyatro evi İzmir’de oyunlar oynadı. Amatör topluluklarla da oyunlar oynayan Ünal’ın Kanal D’de yayınlanan ’Yol Arkadaşım’ dizisi, kamera deneyimini yaşadığı ilk yapım oldu. Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şeker Ağa rolüyle geniş hayran kitlesine ulaştı.

Yüksel Ünal Kimdir? ile Benzer Yazılar:

14 Temmuz 2013 Saat : 11:52

Yüksel Ünal Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar

Son Yorumlar