3 Haziran Salı Reyting Sonuçları

reytingTelevizyon Reyting sonuçları, 03.06.2014 reytinglerin zirvesinde hangi program yer aldı? 3 Haziran 2014 Salı akşamı ekranında hangi yapım birincilik tahtına oturdu? Reyting Sıralaması burada. İşte Reyting sonuçları Salı günü sıralaması.

TNS 3 Haziran Salı Reyting Sonuçları (Dünün Reyting Sıralaması)

5 Haziran 2014
bosluk

20 Mayıs Salı Günü Reyting Sonuçları

Etiketler: ,

reyting20 Mayıs Salı Reyting sonuçları açıklandı. 20 Mayıs Salı günü Reyting sonuçlarına göre TOTAL’de Kanal D’de yayınlanan Küçük Ağa dizisi dizisi en çok izlenen olurken, ATV ekranlarında yayınlanan Kaçak ise ikinci oldu. 

20.05.2014 Reyting sonuçlarına göre hangi yapım birinci oldu? 13 Mayıs Çarşamba SBT-TNS Sonuçları burada?

22 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak Dizisi Salı Akşamı 1 Numara Oldu

KaçakBaşrollerini Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Hasret Yılmaz, Begüm Birgören’in paylaştığı dizinin 21 Ocak akşamı yayınlanan 15. bölümü bütün kişilerde en fazla izlenen yapım oldu. Kaçak bütün kişilerde 17.52 izlenme oranı ve 44.58 izlenme payına ulaşarak en fazla izlenen 100 program arasında birinci oldu.

24 Ocak 2014
bosluk

5 Kasım Salı Akşamı Reyting Sonuçları

Etiketler: ,,

Reyting5 Kasım Salı Akşamı Reyting Sonuçları yayınlandı. Kaçak Kaçıncı sırada?

6 Kasım 2013
bosluk

“KAÇAK” Yerini Sevdi!

evren ersoyO Ses Türkiye’ zirvede. Arkasında “Kaçak” var… “Kaçak” artık tuttu… Başladığı günden bu yana istikrarlı sonuçlar alıyor…

30 Ekim 2013
bosluk

Salı Günü “Kaçak” Bir Numara

kaçak dizisiSalı gecesinin televizyon ekranlarındaki büyük kapışması olarak lanse edilen Kaçak – Çalıkuşu rekabetinin kazananı, ezici üstünlükle Kaçak oldu.

10 Ekim 2013
bosluk

Analiz: Kaçak Dizisi İzleyicinin Gönlünü Taht Kurdu

Jenerik Müziği1 Ekim 2013 Salı Tns reyting verilerine baktığımızda izleyici profilinin Acun Ilıcalı‘nın programlarından vazgeçmediğini görüyoruz. O kadar iddialı dizi arasında Yetenek Sizsiniz Türkiye ve O Ses Türkiye ilk haftalarında ki vasatlığa rağmen bu günlerde zirveden inmiyor.

3 Ekim 2013
bosluk

Kaçak, Çalıkuşu’na çelme attı

oya doğanSalı akşamı iki iddialı yapım yayın hayatına başladı. Bir tarafta Kanal D’de Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’le Çalıkuşu, diğer yanda atv’de Gürkan Uygun ve Özlem Yılmaz’la Kaçak vardı. Üstelik Çalıkuşu’nu Çağan Irmak, Kaçak’ı Volkan Kocatürk yönetiyordu.

29 Eylül 2013
bosluk

Kaçak Dizisi Tam Not Aldı

Etiketler: ,

kaçak dizisiGünlerdir merakla beklenen baş rolünde Gürkan Uygun’un oynadığı Kaçak dizisi, seyirciyle buluştu. Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldürdükten sonra izini kaybettirip geldiği Anadolu kasabasında yeni bir hayat kuran eski polis Serhat Hakeri’nin oğlu da ailenin damadı tarafından öldürüldü.

25 Eylül 2013
bosluk

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar

Son Yorumlar