Serhat Kabusu Ertan

kaçakKaçak 23.Bölüm’de Umut’un kendi çocuğu olduğunu öğrenen Serhat Hakeri Kaçak 24.Bölüm’de bir haftadır kayıptır. Uyuduğunda Merve ve çocuğu ile yeni bir aile olduğunu gören Serhat, Ertan’ın da rüyaya dahil olması ile Rüyası kabusa dönüşür.

9 Nisan 2014
bosluk

Toygun Ateş

Toygun Ateş1954 de İstanbul /Taksim de dünyaya geldi. İstanbul Şehir Tiyatroları, Devlet Tiyatrosu ve bir çok özel Tiyatroda oyuncu ve yönetmen olarak 40 yılı aşkın bir geçmişim var. Halen Devlet Tiyatro’sunda ”Çehov Makinası ”adlı oyunda Rol almaktahuz.

7 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 24.Bölüm Set Görüntüleri

kaçak setKaçak 24.bölüm çekimleri tüm hızı ile sürüyor. Kaliteli bir oyuncu kadrosu, yönetmen ve teknik ekibi ile tam bir uyum içerisinde çekimleri tamamlanan kaçak dizisi 24.bölüm set görüntülerini yayınlıyoruz.

4 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun Bıyıklı mı Bıyıksız mı?

serhat hakeriFacebook Sayfamızda kacakset yapmış olduğumuz bir ankette izleyici Gürkan Uygun’un bıyıklı ve uzun saçlı halini daha çok beğenmiş gözüküyor. Karakter olarak Kurtlar vadisindeki Memati Baş ile benzerlikler taşısa da Serhat Hakeri Karakteri bıyıklı ve uzun sağlı tiplemesini izleyici sevmiş durumda..

24 Şubat 2014
bosluk

Kaçak Dizi Ekibi Fatih Camisinde

Etiketler: ,

kaçakATV’nin sevilen dizisi ‘Kaçak’ın, salı akşamı yayınlanacak yeni bölümündeki Fatih Camii görüntüleri dikkat çekecek. Gürkan Uygun’un başrolünü oynadığı ve bu sezonun en çok izlenen yapımları arasında yer alan ‘Kaçak’ dizisindeki abdest alma sahneleri çok konuşulacak.

22 Şubat 2014
bosluk

‘Kaçak’ dizisine RTÜK’ten ceza geldi

Etiketler: ,,

kaçak ütü sahnesiGörüntülerin şiddeti özendirici, kanıksatıcı ve yöntem gösterici nitelikte olduğu değerlendirilmiştir. Aklın sınırlarını zorlayan dozu artırılmış şiddetin bu tür örneklerinin akılda kalıcı türden kurgulanması ve yöntem göstermesi çocukların ekran başında olduğu saatlerde

22 Şubat 2014
bosluk

Kaçak Uyuşturucu Tacirlerine Sokak Dayağı

KaçakSerhat Hakeri, Dadaylı ve Doktor Nazmi  Ölümsüz Aşk iksirini bulmak için Sokaklara dökülürler. Yakaladıkları bir satışı ve arkadaşlarını sokakta iyi bir dayak atarlar.Kaçak 18.bölüm Uyuşturucu Tacirlerine Sokak Dayağı İzle

19 Şubat 2014
bosluk

Kaçak dövüş sahneleri için özel ders aldı

dövüş sahneleriATV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi ‘Kaçak’ın çekimleri devam ediyor. Dizinin ‘Serhat’ı Gürkan Uygun; dövüş sahneleri için özel ders alıp ringe çıktı ve düşmanıyla karşılaştı! ATV’nin aksiyon dizisi ‘Kaçak’ heyecanlı bölümlerle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 17′nci bölümünün çekimleri, önceki gün Eminönü’nde kurulan sette gerçekleşti.

3 Şubat 2014
bosluk

Yönetmen Volkan Kocatürk: Aksiyon Sahneleri Çekmek Çok Zahmetli

kaçakKaçak, Salı gecelerinin en çok izlenen dizisi oldu… Özellikle izleyicilerin aksiyon sahnelerine büyük ilgi gösterdiği dizinin bu başarısı reytinglerine de yansıdı. Dizinin yönetmeni Volkan Kocatürk, Kaçak’ı anlattı.

30 Ocak 2014
bosluk

Daday Belediye Başkanı ‘Kaçak’ Atağı

Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi TaşDaday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş, ekranların yeni dizisi ‘Kaçak’ın en az bir bölümünün Daday’da çekilmesi için girişim başlattığını söyledi.

24 Ocak 2014
bosluk

OYUNCU BİYOGRAFİLERİ

İnanç KonukçuGürkan UygunHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizFeriha Eyüboğlu

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KARAKTERLER

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun

Sponsor Bağlantı TIKLA

Kaçak Oyuncu Kadrosu Kurtlar Vadisi Pusu

Facebook'ta Bizi Katılın

Puan durumu Sohbet http://www.addurl.nu/ toplist toplist toplist diziler diziler