Kaçak Yeni Sezon Eylül’de

kaçak setiKaçak dizisi yeni Sezon’da Atv de olmaya devam edecek.Kaçak 35.Bölüm ile kaldığı yerden devam edecek olan dizi oyuncuları tatilde. Kaçak son bölümüne dahil olan Haluk Bilginer’in diziye nasıl bir heyecan katacağı merak konusu.

15 Temmuz 2014
bosluk

Özlem Yılmaz Kaçak Dizisi Son Sahnesi

Özlem Yılmaz Kaçak Dizisi Son SahnesiAğustos ayında farklı bir kanalda Emanet adlı bir dizide başrol oynamaya hazırlanan Özlem Yılmaz Kaçak Dizisinde ayrılmıştı. Herkes Nurgül karakterinin nasıl öleceğini düşünürken Nurgül Merve ile Serhat Hakeri’nin çocukları olduğunu öğrenince yeniden başlamayı düşündüğü eski kocasından ayrılmaya karar verir.

23 Haziran 2014
bosluk

Dadaylı’yı Hangi Şekilde Görmek İstiyorsunuz?

dadaylıatv’de yayınlanan ve büyük beğeni ile izlenen Kaçak dizisi Gürkan Uygun, Hasan Küçükçetin, İnanç Konukçu’nun başrollerini paylaştıkları dizide Dadaylı Karakterini oynayan Hasan Küçükçetin’in ayrı bir yeri var.

Seyirci tarafından Serhat Hakeri’den sonra en çok beğenilen Dadaylı karakterinin hangi şekilde görmek istediğinize dair facebook.com/kacakseti sayfamızda açtığımız başlık büyük ilgi gördü.

6 Haziran 2014
bosluk

Haluk Bilginer

Haluk Bilginer Haluk Bilginer 5 Haziran 1954 İzmir doğumludur. Sigortacı Tahsin Bey ile ev hanımı Bedriye Hanım’ın üç çocuğundan ortancası olarak dünyaya geldi. İzmir Türk Koleji mezunudur. Lise son sınıfta okulunun tiyatro koluna girdi ve Cahit Gürkan’ın öğrencisi oldu.

Demokrat İzmir Gazetesi’nin açtığı liselerarası tiyatro yarışmasında ilk ödülünü aldı. Jürideki tiyatro müdürü Ragıp Haykır’ın davetiyle İzmir Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak çalıştı.Gençlik yıllarında İngiltere’de ünlendi. Öyle ki, İngiltere’deki bir dergiye ‘en seksi Türk’ başlığıyla kapak oldu.

6 Haziran 2014
bosluk

Kaçak sezon finalinde büyük sürpriz!

Haluk BilginerAtv’nin heyecanlı aksiyon sahneleri ve yüksek temposuyla beğeni toplayan dizisi KAÇAK, 17 Haziran’da sezon finali yapacak. Ancak Kaçak sezon finalinde diziye usta oyuncu Haluk Bilginer dahil olarak seyirciye büyük bir sürpriz yaptı.

Atv’nin heyecanlı aksiyon sahneleri ve yüksek temposuyla beğeni toplayan dizisi KAÇAK, sezon finalinde sürpriz bir isimle ekrana geliyor.

6 Haziran 2014
bosluk

3 Haziran Salı Reyting Sonuçları

reytingTelevizyon Reyting sonuçları, 03.06.2014 reytinglerin zirvesinde hangi program yer aldı? 3 Haziran 2014 Salı akşamı ekranında hangi yapım birincilik tahtına oturdu? Reyting Sıralaması burada. İşte Reyting sonuçları Salı günü sıralaması.

TNS 3 Haziran Salı Reyting Sonuçları (Dünün Reyting Sıralaması)

5 Haziran 2014
bosluk

Kaçak Sezon Finali Ne Zaman?

kaçak dizisiAtv’nin aksiyon yüklü dizisi Kaçak ne zaman sezon finali yapacak? Kaçak Sezon finali Kaçak Sezon Finali tarihi belli oldu. atv’nin salı günleri ekrana gelen dizisi “Kaçak”ın sezon finali tarihi belli oldu.

2 Haziran 2014
bosluk

Kaçak Setinde Gürkan Uygun’dan anlamlı mesaj

Gürkan UygunKaçak Setine bu sefer kanaltürk kanalının hayatının rengi programı konuk oldu. Program Kaçak seti çalışmalarını yerinde izleyerek  Gürkan Uygun, Hasan Küçükçetin, Turgut Tunçalp, röportaj yaptı.

Kaçak seti kamera arkası görüntüleri, Kaçak seti çekim çalışmalarını yerinde izleyen programı izlemek için tıklayınız

29 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak Sezon Finali

Kaçak Sezon finaline gidiyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekoru kıran “Kaçak” gelecek sezon devam edecek. Kaçak dizisi haziran ayında sezon finali yapacak. Kaçak oyuncu ve set ekibi ile beraber tatili hak etmiş durumda.

Bu sezon Kaçak, Kurtlar Vadisi, Kara Para Aşk ve Karadayı dizileriyle reyting başarısı yakalayan ATV’nin iddialı dizileri sezon finali yapacak.

25 Mayıs 2014
bosluk

20 Mayıs Salı Günü Reyting Sonuçları

Etiketler: ,

reyting20 Mayıs Salı Reyting sonuçları açıklandı. 20 Mayıs Salı günü Reyting sonuçlarına göre TOTAL’de Kanal D’de yayınlanan Küçük Ağa dizisi dizisi en çok izlenen olurken, ATV ekranlarında yayınlanan Kaçak ise ikinci oldu. 

20.05.2014 Reyting sonuçlarına göre hangi yapım birinci oldu? 13 Mayıs Çarşamba SBT-TNS Sonuçları burada?

22 Mayıs 2014
bosluk

Sponsor Bağlantılar

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde şikayet edilmiş ve kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner. Bizi şikayet eden Name: Serdar, Süreç Film Email: serdarakbaltr@gmail.com

Yeni Sayfamızı Davet

En Çok Okunanlar