Kaçak Yeni Sezon Eylül’de

kaçak setiKaçak dizisi yeni Sezon’da Atv de olmaya devam edecek.
kacakdizisi.com
Kaçak 35.Bölüm ile kaldığı yerden devam edecek olan dizi oyuncuları tatilde. Kaçak son bölümüne dahil olan Haluk Bilginer’in diziye nasıl bir heyecan katacağı merak konusu.

15 Temmuz 2014
bosluk

Kamuoyuna Duyuru

Etiketler:

kacakkacakdizisi.com olarak facebook’da açmış olduğumuz sayfalarımız ikinci kez kapatılıyor.

Daha önce facebook.com/kacakdizi sayfamız atv tarafından anlamsız bir şekilde şikayet edilmiş ve kapatılmıştı.

11 Haziran 2014
bosluk

Kaçak Sezon Finali Ne Zaman?

kaçak dizisiAtv’nin aksiyon yüklü dizisi Kaçak ne zaman sezon finali yapacak? Kaçak Sezon finali Kaçak Sezon Finali tarihi belli oldu. atv’nin salı günleri ekrana gelen dizisi “Kaçak”ın sezon finali tarihi belli oldu.

2 Haziran 2014
bosluk

Kaçak’ta Oyuncu Olmak İstiyorum?

kaçak'ta oyuncu olmakAtv‘de yayınlanan baş rollerinde Gürkan Uygun‘un oynadığı ve izlenme rekorları kıran Kaçak dizisi için oyuncu olmak artık mümkün.

Kaçak oyuncu başvuruları başladı. Kaçak dizisinde oynamak için Fenogram ajansına başvuru yapabilirsiniz.

19 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak 30.bölüm değerlendirmesi

kaçakAtv ekranlarında yayınlana ve sevilerek izlenen Kaçak dizisi bütün diziler gibi tatile girmeye hazırlanıyor. Birkaç bölüm sonra sezon finali yapacak olan kaçak, izleyici tarafından ilk 30 bölümü nasıl değerlendiriliyor?

Facebook.com/kacakset sayfamız ve kacakdizisi.com sitemizde ki izleyici yorumlarını kısaca özetlemek istedik.

18 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak Dizisi Bitiyor mu?

Kaçak 10.Bölüm HD İzleSon zamanlarda kaçak başrol oyuncularının tek tek ölmesi izleyicinin aklına Kaçak bu sezon bitiyor mu? sorusunu getirdi. kacakdizisi.com
Kaçak Dizisi 2015 Sezonu Devam Edecek mi Yoksa Bitecek mi? Kaçak dizisi 2014 de bitecek mi yoksa devam edecek mi sorusu çok soruluyor son haftalarda.

2 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak dizisi hayranlarına kötü haber!

kacakBaşrolünde Gürkan Uygun’un rol aldığı Kaçak dizisi bu hafta yayınlanmayacak.  ATV’nin sevilen dizisi Kaçak’a bir hafta ara verildi. Kaçak’ın Salı akşamı yayınlanması gereken 18. bölümü bu hafta ekranda olmayacak.

9 Şubat 2014
bosluk

Kaçak İpuçları Vermeye Devam Ediyor

kaçakKaçak ekip arkadaşları ile birlikte atv ekranlarına ipuçları vermeye devam ediyor. Serhat, Dadaylı ve Doktor “Şirket”‘i çökertmek için ne yapacaklar?

12 Ekim 2013
bosluk

Serhat Hakeri, Klas Hareketler

mematiSerhat Hakeri, Memati Baş, Gürkan Uygur, Kaçak 1.bölüm ve Kaçak 3.bölüm ‘deki özel sahneler derlemesi

11 Ekim 2013
bosluk

Kaçak Dizisi’nde Bayram Tatili

Jenerik MüziğiBu yıl Kurban bayramı tatili 9 gün olunca dizi sektörü de tatil edildi. Bir çok dizide olduğu gibi Kaçak Dizisi’de 15 Ekim Salı günü Kaçak 4.bölüm yayınlanamayacaktır.

10 Ekim 2013
bosluk

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar