Serhat Zor Durumda kalır “KAÇAK”

serhat hakeriKaçak 4.bölüm’de Serhat, dadaylı ve doktor uyuşturucu mafyasına operasyon düzenlerler. Ancak işleri planladıkları gibi gitmez.

24 Ekim 2013
bosluk

Kro Tarık, Topçuoğlu Hesaplaşması “KAÇAK”

Kro TarıkUyuşturucu işi yapan Kro Tarık, Şirket patronu İsmet Ali Topluoğlu’ na Kafa tutar. Ancak Topluoğlu’na meydan okuyan Serhat’in elinden kurtulamaz.

24 Ekim 2013
bosluk

“KAÇAK” Konuşuyorum Racon Oluyor

Racon KesmeKaçak dizisi başrol oyuncusu Gürkan uygun kurtlar vadisinde olduğu gibi burada da racon kesme hususunda uzman.

“Yoo Racon olsun diye konuşmuyorum Konuşuyorum Racon Oluyor”

24 Ekim 2013
bosluk

Nurgül (Özlem Yılmaz) Zor Anlar Yaşar

özlem yılmazKocasından ayrılan Nurgül ( Özlem Yılmaz ) işyerinde yapmış olduğu bir hatadan dolayı zor anlar yaşar.

Bu arada Ertan’ın kendi hakkındaki planlarından da haberdar değildir.

23 Ekim 2013
bosluk

Memati Baş Menemen Yaparsa!!

menemen nasıl yapılırKaçak 4.bölüm’de Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi’ndeki  ismi ile Memati Baş, şimdiki Kaçak (Serhat Hakeri) Menemen yaparsa ne olur? 

23 Ekim 2013
bosluk

Ertan ve Merve’nin Nişan Töreni

kaçak 4.BölümKaçak 4. bölüm’de Ertan’dan gereken ilgiyi göremeyen Merve nişan fotoğraflarına bakarken nişan törenini hatırlar.

23 Ekim 2013
bosluk

Ertan’ın Kirli Çamaşırları

İstihbaratHamido Serhat’a (kaçak) İsmet Ali Topçuoğlu’nun damadı Ertan hakkında bilgi verir. Ertan’ın psikopat olduğu ve onunla düşman olmaması gerektiği konusunda Serhat’i uyarır.

23 Ekim 2013
bosluk

Kaçak Uyuşturucu Patronunun Peşinde

Uyuşturucu Avıİsmet Ali her türlü pisliği yapıyor olmasına rağmen uyuşturucudan hiç haz etmez. Yapmadığı gibi yapılmasına da müsade etmez. Kaçak (Serhat) İsmet Ali’den aldığı talimap ile uyuşturucu kaçakçılarına savaş açar

23 Ekim 2013
bosluk

Kaçak 4.Bölüm Full İzle

kaçak 4.BölümKaçak 4.bölüm izle, kaçak 4.bölüm seyret, kaçak 4.bölüm tek parça izle, kaçak dizisi 4.bölüm izle, Kaçak 4 bölüm izle

23 Ekim 2013
bosluk

Kaçak 4.Bölüm Fragmanı v2

özlem yılmazKaçak 4.bölüm 2.fragmanı. Kaçak 4.bölüm 2.fragmanı izle. Kaçak 4.bölüm özeti, kaçak yeni fragman, kaçak 2.ikinci fragman izle

21 Ekim 2013
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar