Kaçak 25.Bölüm Fotoğrafları HD

özlem yılmazKaçak 25.Bölümde reytingini kaybetmeden devam eden Kaçak dizisi bu haftaki bölümü ile de ilgi ile izlendi.


Gürkan Uygun ile Berk Hakman’ın sahneleri ile öne çıkan Kaçak 25.Bölüm Set Fotoğrafları

16 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 25.Bölüm Son Sahne

kaçakKaçak 25.Bölüm’de Gürkan Uygun, Ertan Demir’in kendisine hazırlamış olduğu tuzağın üzerine gider. Serhat Hakeri Rusyalı’nın 20 tane komandosunu temizledikten sonra Ertan ile karşı karşıya gelir. Ancak Ertan her zamanki gibi yine işi hile ile çözmeyi tercih eder. Serhat Hakeri’yi iğne ile uyutan Ertan özel olarak hazırlanan hücreye Serhat Hakeri’yi hapseder.

16 Nisan 2014
bosluk

Gürkan Uygun Dövüş Sahneleri

gürkan uygunKaçak 25.Bölüm’de Gürkan Uygun Dövüş Sahneleri ile yine göz doldurdu. Ertan Demir’in kendisine hazırlamış olduğu tuzağın üzerine giden Serhat Hakeri Rusyalı’nın 20 tane komandosu ile karşı karşıya gelir.


Silahın kullanılmadığı teknik dövüş sahnelerinde Gürkan Uygun yine harika bir performans çıkardı. 40 yıllık sporculara taş çıkartırcasına dövüş eden oyuncunun bu kaliteli sahnelerini izleyin.

16 Nisan 2014
bosluk

Ertan Demir ile Matrix Benzerliği

berk hakmanKaçak 25.Bölüm’de Sergilediği performans ile göz dolduran Berk Hakman dizideki ismi ile Ertan Demir Takmış olduğu güneş gözlüğü ile bir zamanların meşhur Matrix filmi karakterlerinden NEO ‘yu oynayan Keanu Reeves ile benzerliği seyircinin dikkatlerinden kaçmadı.


Bu sahneden sonra Türkiye’nin Keanu Reeve oyuncu Berk Hakman olursa hiç şaşırmamak gerekir. En az Keanu Reeve oyuncusu kadar oyunculuk sergileyen Berk Hakman’a www.kacakdizisi.com olarak başarılar diliyoruz

 

16 Nisan 2014
bosluk

Bi Sen Bi Ben Birde Bebek

Berk HakmanNurgül ile Evlenen Ertan, Serhat Hakeri’ye şantaj yapmak için harekete geçer. Serhat ile kedi fare gibi oynamak istemektedir. Bu sefer acımasız bir o kadarda güzel bir plan yapar.

Planını gerçekleştirmek için harekete geçen Ertan Demir, Serhat Hakeri’yi telefon ile arar. Aralarında geçen telefon görüşmesinde 40 yıllık dostların konuşması yanı sıra ezeli iki düşmanın bir birlerine yapmış oldukları esprili Racon kesme konuşmaları ile doludur.

16 Nisan 2014
bosluk

Psikopat Ertan Demir’e Büyük Şok

berk hakmanErtan Demir (Berk Hakman)  Merve ile Kaçak 25.bölüm’de bir parkta buluşurlar. Merve (  ) Umut’in Ertan’ın kendi çocuğunu olmadığını ne pahasına olursa olsun söylemeye kararlıdır. Ertan Merve’den bu sırrı öğrenince Şoka girer. Zaten Yarım aklı olan Psikopat Ertan, Merveyi oracıkta öldürmek ister. İZLEYELİM

16 Nisan 2014
bosluk

Kaçak, Psikopat Ertan ‘ın Peşine Düşer

kaçakKaçak 25.bölümde Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) Ertan Psikopatından Merve ve oğlunu kurtarmak için Onu öldürmek üzere peşine düşer. Ertan’ın ( Berk Hakman ) kaldığı eve ağır silahlar ile operasyon düzenleyen Kaçak ve arkadaşları Ertan Demir’i ellerinden yine kaçırırlar.

16 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 25.Bölüm Full HD İzle

Kaçak 25.Bölüm Full HD İzleKaçak 25.bölüm izle, kaçak 25.bölüm seyret, kaçak 25.bölüm tek parça izle, kaçak dizisi 25.bölüm izle, Kaçak 25.bölüm Full izle, Kaçak 25.bölüm HD izle, kaçak izle.

15 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 25.Bölüm Fragmanı v2

kaçakKaçak 25.bölüm 2.fragmanı. Kaçak 25.bölüm 2.fragmanı izle. Kaçak 25.bölüm özeti, kaçak yeni fragman, kaçak 25.ikinci fragman izle

Kaçak 25.bölüm Serhat Hakeri (Gürkan Uygun) için zor geçecek. Daha Umut’un kendi oğlu olduğuna alışmaya çalışan Serhat 2.,  hatta 3. bir şok ile karşı karşıya kalacak.

13 Nisan 2014
bosluk

Kaçak 25.Bölüm Özeti

kaçakSüreç Film’in hazırladığı, senaristliğini Zülküf Yücel, yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Özlem Yılmaz, Begüm Birgören ve Hasan Küçükçetin’in paylaştıkları aksiyon ve dram dizisi Kaçak 25.Bölüm Özeti:

11 Nisan 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar