Kaçak sezon finalinde büyük sürpriz!

Haluk BilginerAtv’nin heyecanlı aksiyon sahneleri ve yüksek temposuyla beğeni toplayan dizisi KAÇAK, 17 Haziran’da sezon finali yapacak. Ancak Kaçak sezon finalinde diziye usta oyuncu Haluk Bilginer dahil olarak seyirciye büyük bir sürpriz yaptı.

Atv’nin heyecanlı aksiyon sahneleri ve yüksek temposuyla beğeni toplayan dizisi KAÇAK, sezon finalinde sürpriz bir isimle ekrana geliyor.

6 Haziran 2014
bosluk

Kaçak Sezon Finali

Kaçak Sezon finaline gidiyor. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekoru kıran “Kaçak” gelecek sezon devam edecek. Kaçak dizisi haziran ayında sezon finali yapacak. Kaçak oyuncu ve set ekibi ile beraber tatili hak etmiş durumda.

Bu sezon Kaçak, Kurtlar Vadisi, Kara Para Aşk ve Karadayı dizileriyle reyting başarısı yakalayan ATV’nin iddialı dizileri sezon finali yapacak.

25 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak 30.bölüm değerlendirmesi

kaçakAtv ekranlarında yayınlana ve sevilerek izlenen Kaçak dizisi bütün diziler gibi tatile girmeye hazırlanıyor. Birkaç bölüm sonra sezon finali yapacak olan kaçak, izleyici tarafından ilk 30 bölümü nasıl değerlendiriliyor?

Facebook.com/kacakset sayfamız ve kacakdizisi.com sitemizde ki izleyici yorumlarını kısaca özetlemek istedik.

18 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak Dizisi Bitiyor mu?

Kaçak 10.Bölüm HD İzleSon zamanlarda kaçak başrol oyuncularının tek tek ölmesi izleyicinin aklına Kaçak bu sezon bitiyor mu? sorusunu getirdi. kacakdizisi.com
Kaçak Dizisi 2015 Sezonu Devam Edecek mi Yoksa Bitecek mi? Kaçak dizisi 2014 de bitecek mi yoksa devam edecek mi sorusu çok soruluyor son haftalarda.

2 Mayıs 2014
bosluk

Kaçak İzleyicileri Yine Üzülecek

atvKaçak 23.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Herkes Topçuoğlu ile Serhat’ı karşı karşıya getiren sebebi öğrenmek için 25 Martı beklemekte idi.

Ancak atv yayın programları ve saatlerine baktığımızda kaçak 23.bölüm 1 Nisan Salı günü yayınlanacağı görülmekte.

22 Mart 2014
bosluk

Dizi Tv Kaçak Set’inde

Dizi Tv Kaçak Set’indeatv ‘de yayınlanan Dizi Tv bu hafta kaçak Setini ziyaret etti. Kaçak kamera arkası ve başrol oyuncuları ile yapılan röportajlar bu videoda İzle

10 Şubat 2014
bosluk

Kaçak dizisi hayranlarına kötü haber!

kacakBaşrolünde Gürkan Uygun’un rol aldığı Kaçak dizisi bu hafta yayınlanmayacak.  ATV’nin sevilen dizisi Kaçak’a bir hafta ara verildi. Kaçak’ın Salı akşamı yayınlanması gereken 18. bölümü bu hafta ekranda olmayacak.

9 Şubat 2014
bosluk

atv Kasım ayında bir başarı daha

atvMedya takip ajansı Interpress’in 2 bini aşkın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan haber araştırmasında; geçtiğimiz ay boyunca ATV’de yayınlanan haberden magazine, diziden spora pek çok farklı programının toplam 2 bin 28 habere konu olduğu belirlendi.

9 Kasım 2013
bosluk

5 Kasım Salı Akşamı Reyting Sonuçları

Etiketler: ,,

Reyting5 Kasım Salı Akşamı Reyting Sonuçları yayınlandı. Kaçak Kaçıncı sırada?

6 Kasım 2013
bosluk

Başrolde oynamak alanımızı daraltıyor!

Hasan Küçükçetin‘Menekşe ile Halil’ dizisinde canlandırdığı ‘Mustafa’ adlı kötü karakterle tanınan Hasan Küçükçetin; ‘Yaprak Dökümü’, ‘Adak’, ‘Ezo Gelin’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi yapımlarda da rol almıştı. Ünlü oyuncu şimdi de ATV’de yayınlanan ‘Kaçak’ dizisi ile ekranlara geliyor, Küçükçetin ile yeni dizisini ve canlandırdığı karakteri konuştuk…

16 Ekim 2013
bosluk

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar