“Kaçak Dizi” Çekimleri Başladı


kaçak dizisiBaşrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz”ın yer aldığı “Kaçak” dizisinin çekimleri Sivas”ın ilçesi Divriği”de başladı.Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu”da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesinin anlatıldığı dizide “Serhat Hakeri” karakterini canlandıran Gürkan Uygun, çekimler için kahve ocağının başına geçti. Yöre halkıyla kısa sürede kaynaşan oyuncular çekim aralarında kahvede halkla oturup bol bol sohbet ediyor.

Yapımcılığını Süreç Film”in yaptığı dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hasan Küçükçetin, İnanç Konukçu, Selda Özer gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

“Kaçak Dizi” Çekimleri Başladı ile Benzer Yazılar:

14 Ağustos 2013 Saat : 8:16
  MEDYA

“Kaçak Dizi” Çekimleri Başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar

Son Yorumlar