13
“Kaçak Dizi” Çekimleri Başladı
“Kaçak Dizi” Çekimleri Başladı
Başrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz”ın yer aldığı “Kaçak” dizisinin çekimleri Sivas”ın ilçesi Divriği”de başladı.Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek...
14 Ağustos 2013 20:16
Font1 Font2 Font3 Font4

kaçak dizisiBaşrollerinde Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Begüm Birgören ve Özlem Yılmaz”ın yer aldığı “Kaçak” dizisinin çekimleri Sivas”ın ilçesi Divriği”de başladı.Yeraltı dünyasının en acımasız adamının oğlunu öldüren ve bu yüzden de kimliğini değiştirerek Anadolu”da ücra bir kasabada kahvecilik yapmaya başlayan eski bir polisin hikâyesinin anlatıldığı dizide “Serhat Hakeri” karakterini canlandıran Gürkan Uygun, çekimler için kahve ocağının başına geçti. Yöre halkıyla kısa sürede kaynaşan oyuncular çekim aralarında kahvede halkla oturup bol bol sohbet ediyor.

Yapımcılığını Süreç Film”in yaptığı dizinin senaryosunu Zülküf Yücel yazıyor. Yönetmen koltuğunda ise Volkan Kocatürk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hasan Küçükçetin, İnanç Konukçu, Selda Özer gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul
Etiketler: ,
.....

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa

Kaçak