Kaçak 21.Bölüm Özeti


kaçak 20.BölümKaçak 20.Bölüm’de Serhat ve arkadaşlarını Rusyalı’ya iyi bir ders vermişlerdi. Ancak Rusyalı bunun altında kalmamak için Türkiye’ye geri döner ve harekete geçer.

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Özlem Yılmaz, ve Begüm Birgören’in üstlendiği ‘Kaçak’ dizisini 21. bölüm özeti şöyle:

Kaçak 20.Bölüm’de Serhat ve arkadaşlarını Rusyalı’ya iyi bir ders vermişlerdi. Ancak Rusyalı bunun altında kalmamak için Türkiye’ye geri döner ve harekete geçer. “Böl parçala yut” taktığını kullanacak olan Rusyalı işe Nazmi ile başlayacaktır.

Öte Yandan Ertan, babasının Nurgül’e söylediği sözler yüzünden Nurgül’den af dilemeye kapısına gider. O gün Nurgül’ün doğum günü olduğu için Serhat da çiçek alır ve Nurgül’ün evine gider. Serhat Nurgül’ün teyzesinden duydukları karşısında şoke olur. Ertan yeni sevkıyatla ilgili ekibini toplar ama bu sefer can güvenliğini riske atmayacak bir plan yapmıştır. Serhatların baskınıyla Ertan birçok adamını kaybeder.

Kaçak 21.Bölüm Özeti ile Benzer Yazılar:

7 Mart 2014 Saat : 12:13
  MEDYA

Kaçak 21.Bölüm Özeti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar