13
Kaçak 21.Bölüm Özeti
Kaçak 21.Bölüm Özeti
Kaçak 20.Bölüm’de Serhat ve arkadaşlarını Rusyalı’ya iyi bir ders vermişlerdi. Ancak Rusyalı bunun altında kalmamak için Türkiye’ye geri döner ve harekete geçer. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Berk...
7 Mart 2014 12:13
Font1 Font2 Font3 Font4

kaçak 20.BölümKaçak 20.Bölüm’de Serhat ve arkadaşlarını Rusyalı’ya iyi bir ders vermişlerdi. Ancak Rusyalı bunun altında kalmamak için Türkiye’ye geri döner ve harekete geçer.

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Özlem Yılmaz, ve Begüm Birgören’in üstlendiği ‘Kaçak’ dizisini 21. bölüm özeti şöyle:

Kaçak 20.Bölüm’de Serhat ve arkadaşlarını Rusyalı’ya iyi bir ders vermişlerdi. Ancak Rusyalı bunun altında kalmamak için Türkiye’ye geri döner ve harekete geçer. “Böl parçala yut” taktığını kullanacak olan Rusyalı işe Nazmi ile başlayacaktır.

Öte Yandan Ertan, babasının Nurgül’e söylediği sözler yüzünden Nurgül’den af dilemeye kapısına gider. O gün Nurgül’ün doğum günü olduğu için Serhat da çiçek alır ve Nurgül’ün evine gider. Serhat Nurgül’ün teyzesinden duydukları karşısında şoke olur. Ertan yeni sevkıyatla ilgili ekibini toplar ama bu sefer can güvenliğini riske atmayacak bir plan yapmıştır. Serhatların baskınıyla Ertan birçok adamını kaybeder.

Diriliş Ertuğrul
Etiketler: ,
.....

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa

Kaçak