13
Kaçak 19.Bölüm Özeti
Kaçak 19.Bölüm Özeti
Serhat ilk kez Topçuoğlu ile ortak bir noktada birleşir. Uyuşturucu ticaretine karşı olan İsmet Ali Topçuoğlu Serhat ve ekibi ile ortak hareket etme kararı alırlar. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini...
20 Şubat 2014 22:10
Font1 Font2 Font3 Font4

Kaçak 19.BölümSerhat ilk kez Topçuoğlu ile ortak bir noktada birleşir. Uyuşturucu ticaretine karşı olan İsmet Ali Topçuoğlu Serhat ve ekibi ile ortak hareket etme kararı alırlar.

Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, başrollerini Gürkan Uygun, Berk Hakman, Mustafa Avkıran, Özlem Yılmaz, ve Begüm Birgören’in üstlendiği ‘Kaçak’ dizisini 19. bölüm özeti şöyle:

Serhat ilk kez Topçuoğlu ile ortak bir noktada birleşir. Uyuşturucu ticaretine karşı olan İsmet Ali Topçuoğlu Serhat ve ekibi ile ortak hareket etme kararı alırlar.

Öte yandan Rusyalı da farklı plan yapmaktadır. Ertan Topçuoğlu’nu Rusyalı’ya getirir. Rusyalı’nın kurtulması Serhat ve arkadaşlarına kalmıştır.

Diğer taraftan Nurgül’ün Umut’tan duyduğu bir cümle kafasında soru işaretleri oluştururken Ertan ile ilgili gerçekler de yavaş yavaş karşısına çıkmaya başlar. Depoda olanları duyan Ertan, İsmet Ali Topçuoğlu’nu kaçırır ve Rusyalı’ya götürür. Yapacak bir şeyi kalmayan Merve, Serhatlardan yardım ister. Planlar umdukları gibi gitmez. Rusyalı’nın elinde hem Merve hem de İsmet Ali Topçuoğlu vardır.

Diriliş Ertuğrul
Etiketler: ,
.....

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa

Kaçak