Gürkan Uygun Kimdir?


gurkan-uygun-627 Mayıs 1974 yılında İzmit’te doğdu. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı, 1990 yılında ise amatör tiyatroya başladı. Tatlı Kaçıklar, Affet Bizi Hocam, Böyle mi Olacaktı, Şapkadan Babam Çıktı, Deliyürek adlı dizilerde rol aldı. Fasülye adlı 35`lik sinema filminde oynadı. 7 yıl Dormen tiyatrosunda oyunculuk yaptı.
Özelikle Etnik müzikleri ve dünya müzikleri dinlemeyi çok seviyor. Resim, karakalem çizim ve ufak heykelcikler yapıyor. Bu konularda herhangi bir eğitim almamış. Bunların dışında klarnet çalmak istiyor. Evindeki aksesuarları ve kullandığı eşyaları kendi yapmayı seviyor.

GÜRKAN.UYGUN  HAKKINDA HER ŞEY

SERHAT.HAKERİ HAKKINDA HER ŞEY

Kurtlar Vadisi‘nden sonra insanların sevgisini kazandı. Bundan çok büyük keyif duyuyor. İnsanlar onu Kurtlar Vadisi ile tanıdı. Bu dizi sayesinde beğenilen bir oyuncu oldu. Hayatında olumlu ve güzel değişiklikler oldu.

Gürkan Uygun Kimdir? ile Benzer Yazılar:

15 Ağustos 2013 Saat : 11:32

“Gürkan Uygun Kimdir?” için 4 Yorum

 1. mustafa imamoglu diyor ki:

  İyiki doğdun hocam

 2. ismail duman diyor ki:

  Doğum Günün Kutlu Olsun Gürkan abi :-)

 3. Tayun Ateş diyor ki:

  Bu 1.bolumunden beri izliyorum hic kacirmadim iysallah banada nasip olur bu dizide oynamayi

 4. müminkurt diyor ki:

  ben sizi çok seviyorum kaçak dizisine bayılıyorum inşallah sizinle tanışırım sizinle fotoğraf çektirmek beni mutlu eder

Gürkan Uygun Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar