Dadaylı Teksas Şov

dadaylıKaçak 38.Bölüm Final bölümünde esir düşen Dadaylı, Serhat Hakeri ve arkadaşlarının geldiğini düşünerek Teksas filmlerini aratmayacak bir şov yapar.

Olanlar karşısında şaşkına dönen çevredekiler kurtulduklarına da sevinirler

1 Ekim 2014
bosluk

Yağmur Tanrısevsin & Haluk Bilginer Yüzleşme

Yağmur TanrısevsinYeni Sezon ile beraber Ustura Faysal Kızı Tülay’ı aramaya koyulmuştu. Kızını bulan Ustura Faysal Onu ölümden kurtardıktan sonra karşı karşıya gelirler.

Bu yüzleşmede yaşananları izlemek için tıklayınız.

1 Ekim 2014
bosluk

Kaçak ve Begüm Birgören Süper Sahne

gürkan uygunKaçak 38.Bölüm Begüm Birgören ile Gürkan Uygun’un gerilim anından bir birine kıskançlık kuru yapan iki, sevgilinin durumunun işlendiği sahne çok beğeni ile izlendi.

1 Ekim 2014
bosluk

Kaçak 38.Bölüm Tek Parça 1080p

kaçak 38.bölümKaçak 38.Bölüm Tek Parça 1080p Kaçak 38.Bölüm izle, Kaçak 38.Bölüm hd izle, Kaçak 38.Bölüm tek parça izle,

kacak 38.Bölüm izle, kaçak 38 bölüm hd izle, kacak 38. Bolum hd izle, kacak yeni bolum,

1 Ekim 2014
bosluk

Kaçak 38.Bölüm 2.Fragmanı

Kaçak 38.Bölüm 2.FragmanıKaçak yeni bölümüyle 30 Eylül Salı akşamı 20:00′de atv ekranlarında sizlerle buluşacak. Kaçak 38.Bölüm 2.fragmanı, Kaçak 38.Bölüm ikinci fragman, Kaçak 38.Bölüm fragmanı v2 yayınlandı.

Kaçak HD Fotoğraf ve Kaçak hakkındaki tüm gelişmeleri kacakdizisi.com da keyifle bir şekilde takip edebilirsiniz

29 Eylül 2014
bosluk

Kaçak 38.Bölüm Fragmanı

gürkan uygunKaçak yeni sezon, Kaçak 38.Bölüm Fragmanı. 30 Eylül Salı 20.00’de ekranlara gelecek olan Kaçak 38.Bölüm Fragmanı izlemek için tıklayınız. 

25 Eylül 2014
bosluk

“Kaçak” Gürkan Uygun Dövüş Sahnesi

kaçak 37 bölümKaçak 37.bölüm’de Katerina’nın peşine düşen Serhat Hakeri Onu bir marketin deposunda sıkıştırır. Ancak Katerine(Alona Kral ) bu sefer çok dışlı çıkar.

Serhat Hakeri Katerina’nın elinden zor kurtulsa da Katerina yaralı bir şekilde kaçar.

24 Eylül 2014
bosluk

Kaçak’ta Kelle Avı

Kaçak 37.Bölümİsmet Ali Topçuoğlunun yerine kaçak dizisine katılan Ustura Faysal (Haluk bilginer) ilk cinayetini işler.

Kızı Tülay’ı (Yağmur Tanrısevsin) öldürmeye gelen kiralık katili boğazından keserek öldürür.

24 Eylül 2014
bosluk

Ustura Faysal Kızını Bulur

Ustura Faysal Kızını BulurUstura Faysal (Haluk Bilginer) 15 yıldır görmediği kızını ( Yağmur Tanrısevsin) sonunda bulur. Merve (Begüm Birgören) ile beraber yaptıkları araştırma sonunda kızı  Tülay ile karşılaşan Faysal, kızı ile j-konuşmaya cesaret edemez ve oradan ayrılırlar. 

24 Eylül 2014
bosluk

Kaçak 37.Bölüm Son Sahne

kaçakKaçak 37.Bölüm’de Katerina ile evlenip aile kurmayı planlayan Ertan Demir büyük bir şok yaşar.

Serhat Hakeri ile girmiş olduğu kavgada kurşun yarası alan Katerina kendini Ertan demirin yanına zor atar. Ancak iş işten çoktan geçmiştir. kacakdizisi.com
Katerina Ertan Demirin kolları arasında ölür. Atık Ertan bunu Serhat ve arkadaşlarının yanına bırakmamaya ant içer. Hayalet bir ölüm makinesi olmaya karar vermiştir.

24 Eylül 2014
bosluk

Sponsor Bağlantılar

Yeni Sayfamızı Davet

Sponsor Bağlantı TIKLA

İstanbul Toki Konutları

KAÇAK KARAKTERLERİ

İnanç KonukçuSerhat HakeriHasan KüçükçetinMustafa AvkıranBerk HakmanÖzlem YılmazBegüm BirgörenBurak DenizGürkan Uygun Yağmur TanrısevsinHaluk BilginerÇağkan Çulha

KAMU OYUNA DUYURU

facebook.com/kacakset sayfamız KAÇAK dizisi yapımcısı Süreç film tarafından anlamsız bir şekilde kapatılmıştır. Uzun zamandır Sayfamız üzerinde oynanan oyunlara elimizden geldiğince dayanmaya çalıştır. Ancak Türkiye'de bir ilk Olarak bir fan sayfası resmi sayfayı geçmek üzere iken kapatıldı. Umuyoruz ki Süreç Film bu yapmış olduğu hatadan döner.

En Çok Okunanlar

Son Yorumlar